| vogueM. a întrebat:

Cum as putea sa fac un banutz cu ajutorul desenelor mele.Mentionez ca is in gen anime, am o multime si ar fi interesant sa pot scoate un ban din talentul meu.

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

Uite eu am o prietena care deseneaza si le inrameaza dupa aceea! Ainceput sa le vanda rudelor intai... apoi colegilor...si tot asa pana a devenit ff cunoscuta pentru desenele ei in orasul nostru...si cine stie ce urmeaza? Lua cam un mil...2 pe un tablou.si eu am unul...la comanda cu 2 indragostiti facand dragoste pe malul marii!

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Incearca pe deviantart.com

| ZapaciLaa a răspuns:

Ai poze cu tablourile tale? te pot ajuta Id meu lore_ana2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti propun ceva. (just.react@gmail.com) contacteaza-ma poate iese ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti propun ceva (just.react@gmail.com) contacteaza-ma poate iese ceva.

| neca a răspuns:

Gaseste pe cineva cu talent literar si incepe sa faceti un manga impreuna punetil pe net si daca ajunge popular poate cineva osal publice in japonia la vreo companie gen funimetrix

| vogueM. explică:

Multumesc pentru idei:*.