| Adina23442 a întrebat:

Cum as putea sa folosesc banii de pe PayPal?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi scoți într-un cont bancar cuplat cu un card și să îi folosești astfel.

| Adina23442 explică (pentru sadrian46):

Sa plătesc online nu merge?

| sadrian46 a răspuns (pentru Adina23442):

Merge cu acele situri unde poți plăti cu paypal. Fiecare site de unde poți cumpăra ceva, va pune paypal la modalitatea de plată dacă ei vor asta și te vor anunța de fiecare dată când cumperi. Pentru asta a fost creart paypal, pentru plăți online.

| CostizZ a răspuns:

Poti sa ii folosesti in orice, poti sa cumperi online sau daca nu iti poti retrage banii de pe PayPal pe card.