| Onut_Dumitriu_1997_IJmA a întrebat:

Cum as putea să inmultesc 1000 de euro? Eu nu am nicio cunostintă intrale menegementului?

Răspuns Câştigător
| tacitacitaci a răspuns:

Cel mai pertinent raspuns. Educatia iti aduce un ROI mult mai mare in timp. Degeaba joci la bursa daca nu stii cum functioneaza.
Nu iti recomand sa-ti arzi banii pe cursuri si seminarii extrem de scumpe. Incepe cu cursuri gratuite, din alea cresti la cele platite. Plus ore de educatie individuala.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tpu62saugeorge a răspuns:

Ai putea incerca sa joci la bursa.

| novajb a răspuns:

Daca imi dai 1000 de euro iti fac eu 2000 cu imprimanta in beci.