| kenzo_2495 a întrebat:

Cum as putea sa vand actiunile Dacia Pitesti am 890 si nu stiu cum sa scap de ele...

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti gasi singura un cumparator ori te adresezi unei firme care se ocupa cu vanzarea-cumpararea de actiuni. Succes si numai bine!

| a1doru a răspuns:

@ Homie18.automobile dacia nu mai sunt cotate pe spot la bvb.

| Homye18 a răspuns:

Buna, pai ca sa viniz actiuni ar trebui in primul rand sa cauti pe cineva care are mai multe si e dispus sa le cumpere. Oricum actiunile Automobile Dacia Mioveni (nu Pitesti) nu sunt cotate foarte bine pe bursa deoarece este o companie care reinvesteste o mare parte a profitului.

| Homye18 a răspuns:

Ok pentru a afla mai multe informatii vizavi de actiunile pe care le detii iti recomand sa accesezi site-ul acesta http://daciagroup.com/search.html?searchword=actionariat

| Alex_Silvesan_1993 a răspuns:

Salut kenzo m-ar interesa pe mine aktiunile de la dacia... contacteaza-ma :id ceakhy@yahoo.com

| Meregiu_Mocanu_Rodica_1960 a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza aceiasi problema. Daca afli ceva, poate ne mai gasim!

| Marius_Stoica_1993 a răspuns:

Salut, detin si eu 912 actiuni la
Dacia pitesti, le vrea cineva? Este cineva interesat sa
Cumpere?