| geografgeograful a întrebat:

Cum as putea strange fonduri pentru Consiliul Scolar al Elevilor?
Am nevoie de niste idei, niste targuri dar vreau sa fie si ceva decent totusi si in speranta ca va fi aprobat de directiune. Merci

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Faceti ceva picturi, sau aduceti de pe acasa ce nu va mai trebuie si faceti o licitatie

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Cei mai multi bani ''deodata'' se pot face prin Balul Bobocilor.
Ramaneti in general cu minim 2000 de euro. Si banii aia ii bagatiin consiliu. Asa am procedat si eu cand eram manager general al elevilor si am dorit sa fac un sediu in incinta colegiului, pentru consiliul elevilor (noi am dispus atunci de 2 camere, amenajate ca un mini apartament).