| anonim_4396 a întrebat:

Cum depozitez bani la banca Transilvania?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Simplu.
Mergi la ei cu banii si deschizi un cont de depozit.
Vei fi primit cu brate deschise, mai ales daca depui bani multi!

| Holiday a răspuns:

Iti deschizi un cont "curent", "de economii" sau "depozit la termen" la Banca Transilvania, in functie de necesitati.
Depui bani la ghiseul bancii in contul respectiv sau transferi bani din conurile pe care le ai la alte banci.
Simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,
Depinde cum vrei sa pui bani, pe o perioada scurta sau una mai lunga.
Daca doresti una mai lunga, gen cativa ani sa ti bani acolo fara sa te atingi deloc de iei, atunci ia-ti obligatiuni in euro, daca nu fa-ti un simplu depozit ce se actualizeaza lunar, asa daca vrei poti sa extragi sau sa mai adaugi bani pe o anumita data din luna.
Bafta!