| lilskies a întrebat:

Cum fac 500 de E fără să imprumut de la neamuri? Am vazut o masina la 500 de e si o vreau acum, o idee ceva orice? Am contract de muncă dar am abia 1 lună.

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca iti iei masina la 500 euro va trebui sa mai cheltuiesti poate inca pe atat cu inscrierea si ce mai trebuie umblat pe la ea (nu cred ca e perfect functionala la pretul asta sau cel putin nu o sa fie pentru mult timp)

| ungurulSuparat a răspuns:

Poti sa vinzi de prin casa sau sa cersesti. Dar cel mai bine cred ca e sa te duci in centru si sa vinzi de prin casa in timp ce cersesti. Ai si zona, si 2 hustle-uri

| zilog a răspuns:

Daca e 5 foi atunci e bin
fă fără număr cu el
să moară dusmanii la lăutari