| Andutza_Iuliana_1990 a întrebat:

Cum fac sa mearga youtube la mobil am LG T510 va rog un sait sa descarc ceva sau macar ce aplicatie trebuie sa folosesc...

1 răspuns:
| Nike008 a răspuns:

Incearca sa faci asa cum spune aici:

Meniu -> Setari -> Conectare -> Setarile retelei -> Modul retelei -> UMTS 2100 & GSM

Meniu -> Setari -> Conectare -> Profile Internet -> Adaugati profil -> **Numele serviciului: Internet | Utilizare proxy: Oprit | Punct de acces: Orange Internet

Meniu -> Setari -> Conectare -> Puncte de acces -> Adaugati profil -> **Titlul conexiunii: Internet | Purtator: GPRS | Autentificare: Fara autentificare | **APN: Internet

Meniu -> Setari -> Conectare -> Conexiune cu pachet de date -> Cand este necesar

Meniu -> Setari -> Conectare -> Setari streaming -> Adaugati profil -> **Titlu: youtube | **Nr. port UDP: 1024~65535 | Profil Internet: Internet (cel creat mai devreme la Profile Internet)

Link-ul pe care trebuie sa il accesezi pentru vizionare Youtube este m.youtube.com

bafta!happy