| Vasi321 a întrebat:

Cum fac sa retrag bani din contul paypal pe card?

5 răspunsuri:
| Vasi321 explică (pentru adriangabor92):

Cand vreau sa retrag imi spune asta : The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

| KodrutZ a răspuns (pentru Vasi321):

Asa, si? Contacteaza banca in mama ei! Tu ce card ai atasat? Vezi ca trebuie' Visa electron ca sa poti retrage!

| 1cu2idei a răspuns:

Afiliezi un card visa electron

| J0nas a răspuns:

Exista o optiune in Paypal dupa ce iti imperechezi cardul cu (,) contul!