| Hutanu_Nicoleta_1990 a întrebat:

Cum facem bani de acasa?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| mojaaura28 a răspuns (pentru suntserios):

Nu e niciun spam! intri pe site te inscrii si primesti 30$ initial, apoi la categoria survey o sa primesti niste reclame pe care le vizualizezi si raspunzi la cateva intrebari, fiecare fiind recompensat cu 14$. alte detalii gasiti pe site!

| CuriousStuff a răspuns (pentru mojaaura28):

Uite cum facem, eu imi fac cont, primesc aia 30 de euro, fac si ce survey vrei tu, si ti-l dau tie pe 20 de Euro, ce zici? Faci 10 euro de acasa.

| suntserios a răspuns (pentru mojaaura28):

Si codul ala de referal ce cauta acolo daca nu esti spammer?

| mojaaura28 a răspuns (pentru suntserios):

Eu doar am raspuns intrebarii intr-un topic adecvat! nu cred ca am abuzat in niciun fel! Iar referitor la acel cod este codul profilului meu!(in cazul in care vrea sa se convinga de ceva). Daca nu esti interesat de astfel de lucruri nu cred ca ar mai fi cazul sa intervii.Este pur si simplu alegerea lui "Hutanu_Nicoleta_1990 " daca vrea sa acceseze site-ul sau nu! REPET:nu am facut niciun abuz! O seara buna!

| peperonies a răspuns:

Ca sa faci bani de acasa trebuie sa fii foarte destept dar daca esti foarte destept nu pui intrebari de genul asta pe TPU. vezi ironia?

| Enki a răspuns:

Ha,vezi putin prin categorii, sunt multe,, oferte" in care cica te joci si castigi

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asitat de calculator
este un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| Francescax5 a răspuns:

Videochat, desi este un subiect TabU in Romania momentan, evoluam si noi...incet.

| AdrianNastase a răspuns:

Cauta-ti o firma serioasa de Network Marketing.

| mojaaura28 a răspuns:

Good part-time job for everybody! Want good money?
Start online work right now on site without investment!
Registration fee & signup fee is not required!
INTERESTED? Este un site de incredere pe care se fac bani usor, intr-un timp relativ scurt.initial primesti 30$ pe care ii poti inmulti imediat! http://partsurvey.com/? ref=1618015

| suntserios a răspuns (pentru mojaaura28):

Spammer obosit