| dariusn a întrebat:

Cum faci un site de adventure quest world

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziceti-mi si mie va rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zicetimi si mie va rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha mersi dar nu ma referem la asta ma referam cum faci un servar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sparg un cont adventure quest worlds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ie simplu cauti pe o fisa de acolo : CREARE SITE adventure world qest e cool incearca iti va lua maxim 3, 4 ore noroc dariuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont de aventure quest world lvl 20 cu arbura de lvl 19 si arma de lvl 20 la schimb pe unu de ninja manager sa aive 3 country facute sau un forbinden

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce?

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Daca te referi la cont intra aici: http://www.aqworlds.com/aw-newuser.asp apoi iti pui data de nastere (mai bine pune-o sub sau 1996 deoarece nu poti sa joci pe serverele cu chat inclus daca nu ai mai mult de 14 ani apoi alegeti clasa sh cum sa arate characterul tau apoi numele, parola sh emailul... apoi verifica emailul sh apoi inregistreazate aici: http://aqworlds.battleon.com/game/ apoi alege-ti serverul pe care vrei sa joci sh joacate...(daca imi dai 10 fundite iti dau un cont lvl 22)http://www.aq.com/aw-character.asp?id=sir%20gallieo

| laki1230 a răspuns:

Iti dau un cont de lvl 6

| laki1230 a răspuns:

Cine are un cont de lvl 20 il rog sa-mi-l dea