| Regedesubmunte a întrebat:

Cum funcționează o firmă ( afacere )?

5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Trebuie sa ai la baza un plan de afaceri,oameni specializati sau cu experienta care sa lucreze pentru tine si tu ca director trebuie sa supraveghezi si coordonezi activitatea din domeniul ales, urmarind de asemenea si activitatea de pe piata muncii.
Cauta pe internet despre planul de afaceri! In viata, inclusiv in afaceri, trebuie sa depui mai mult efort intelectual in ceea ce tine de planificare, cautare decat ar face-o un angajat care este invatat sa fie comandat si nu ''comandant''. Spor!

| Viitorulapropiat a răspuns:

Dupa un plan de capital, cred

| HarukoMariusDaniel a răspuns:

La aceasta intrebare cel mai bine iti va raspunde "Google"!

| RuxandraSava a răspuns:

Multa munca, pasiune si incredere!

www.avocat-mihaela-sava.ro