| Wenttmann a întrebat:

Cum incarc bani pe payeer.com de pe cardul meu VISA (banca transilvania), mai exact as vrea sa stiu urmatorul lucru: contul meu este in lei cum se incarca pe site in euro/dolari? Banii se schimba singuri in dolari sau trebuie sa am un cont la banca doar in dolari/euro?

1 răspuns:
| Butters a răspuns:

Din câte știu, mereu se face conversia automat, în funcție de cursul băncii la care ai cardul (în unele cazuri poți alege cursul valutar al companiei care efectuează tranzacția)