| Andreisabin11 a întrebat:

Cum obtii monede pe TPU?
Pt a putea sa ti comanzi premii?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform echipei TPU, citez:
„Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor.
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori"."

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dand raspunsuri bune, documentate, argumentate. Daca dai multe astfel de raspunsuri, adminii vor observa si vei incepe sa primesti si monede (in speta, cam o moneda la 100 de raspunsuri foarte bune)

| Adry05 a răspuns:

N-ajungi sa-ti iei niciun premiu, stai linistita. laughing)

| PainTech a răspuns:

E ca si gratierea acordata de presedinte.
Toata lumea o vrea, practic nimeni nu o primeste.