| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot accesa companiile private fonduri europene nerambursabile de pana la 370 de milioane de euro pentru resurse umane?

2 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Intreaba-i pe cei de la - http://www.finantare-proiecte.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima data trebuie sa intelegi ce sunt "fondurile neramburasbile". se acorda in functie de programul la care optezi, iei o firma care se ocupa de asta, ai 30% din proiect, astepti aprobarea. Pe masura ce PLATESTI decontezi. deci nu vei primi bani in cont, iti vor fi decontate facturile PLATITE. Deci:ai bani, faci; nu ai, nu primesti big grin