| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot câstiga la aparate electronice

8 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Jucand...rolling on the floor

| Homye18 a răspuns:

Salut toate jocurile de noroc sunt facute ca cel care joaca sa piarda in majoritatea timpului ( adica casa nu prea iese in pierdere ). Sfatul meu este sa nu te apuci de jocurile de noroc deoarece provoaca dependeta si este mai greu apoi sa te lasi de ele.

| hj121 a răspuns:

In sec XXI? Impotriva calculatoarelor? Din pacate...nicicum happy

| pkroxy a răspuns:

Pierzi de multe ori ca sa castigi o data cateva sutr apoi ii pierzi si tot asa

| rus_8333 a răspuns:

Am sa iti spun cum se triseaza dar nu-ti recomand poti face inchisoare.Iei un magnet in bagi il pui pe butonul de start dar tine mana pe el sa nu te vaza nimeni si cand dai la risc o sa cada tot ce dai tu si cad dim maxim 10 runde 5 septari la shizling hot

| Jjhhh a răspuns (pentru rus_8333):

Ai probat?

| Metin2uk a răspuns:

Sall.Stiu un pont cum sa iti tina riscul numai rosie sau neagra cine e interesat add.r.ff26 mai multe raspunsuri acolo

| Cr_Andrei_1986 a răspuns:

Castig sigur la pacanele cu ochelari pentru dublaje

http://olx.ro/oferta/ochelari-pentru-castig-sigur-la-pacanele-ID3FHAp.html