| Mitzu144 a întrebat:

Cum pot face bani de acasa?
Si vreau niște idei de afaceri.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Învață să scriptezi calumea. Baftawinking!

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te faci vloger si incasezi banii de la Google pentru reclamele plasate de ei, langa filmarile tale.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ne spui ce varsta ai si in ce esti expert/calificat, ca sa-ti putem recomanda ceva munca de acasa.

| Violleta2022 a răspuns:

1. ce stii sa faci si in ce esti profesionsit/expert, pentru a primii si face un job de acasa?
2. daca nu ai bani de investit, cum poti sa te lansezi in afaceri?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia de acasa

| Andreeush a răspuns:

Cam greu să îți faci o afacere de acasă.

| laSoledad a răspuns:

"Si vreau niște idei de afaceri" - Aici sau la pachet? Punga doriti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce stii sa faci?

| Suraj80 a răspuns:

Trimite femei la munca?