| Dragos1477 a întrebat:

Cum pot face bani online ca student?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Online... scriind proiecte pentru colegii de facultate.

Fizic, luandu-ti un job de weekend sau de seara, pe la McDonald, cafenele sau curatenie in mall.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La fel ca și când nu ai fi student.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Design/programare/content writing, si nu doar astea. Se pune problema totusi si CE STII SA FACI si CE AI VREA/PUTEA SA INVETI.

| Frank51 a răspuns:

Uneori se fac studii de piață plătite, dacă prinzi câteva faci 1000 lei. Mai poți să colaborezi cu o companie printr-un internship, și iei bursă tot cam 1000 lei. Ultima variantă este bursa de merit happy

| gabicoo a răspuns:

Videochat!

| Werrich a răspuns:

OnlyFans

| 4ndr33y a răspuns:

Cauta pe eJobs, part time in call center, de acasa.