| Sndnxnska a întrebat:

Cum pot face bani online? Sa scriu, poate... texte, recenzii de carti sau ceva de genul acesta...

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca nu stapinesti engleza FOARTE BINE spre EXCELENT, nu iti bate capul cu romana. Nu merita sub nici o forma. Si nici Fiverr, e o mizerie. Daca stapinesti engleza, da-mi un PM.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu poti. Ori iti deschizi ceva, ori lucrezi undeva.

| FaraNumePls a răspuns:

Video chat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani online se pot face lucrand ca freelancer. La ce descriere ai facut, poti lucra content writing. Dar sa ai un minim de cunostinte. De ex. scrii articole pe blog-uri. Engleza obligatoriu scris. Fara google translate.

| Edmonds2342 a răspuns:

Încearcă site ul fiverr

| IoanaIonuca a răspuns:

Sa completezi sondaje

| rlLLr a răspuns:

Vinzi followeri pe insta / twitter / Facebook / Youtube, asta fac si eu si fac undeva la 200$ la doua saptamani

| Sndnxnska explică (pentru rlLLr):

Cum faci asta?

| rlLLr a răspuns (pentru Sndnxnska):

Este o aplicatie pe rusa.
https://vto.pe/? ref=2701725