| Flore_Denisa_1994 a întrebat:

Cum pot face bani simplu acasă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti croseta sau tricota, poti confectiona ornamente de nunta/ botez sau bijuterii personalizate. Optiunile binare nu sunt, asa, la indemana orisicui. Daca s-ar face banii atat de simplu...

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ii buzunaresti pe colegii de apartament.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca
trebuie sa ai minim 16 ani si acordul parintilor (de care nu mai e nevoie daca esti major)
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/

| Justme111 a răspuns:

Eu fac bani prin intermediul oriflame. Avantajul e ca daca vrei produse de la ei, in calitate de reprezentant le iei cu reduceri... asta e un avantaj pe langa faptul ca, castigi bani. Daca vrei mai multe detalii, scrie-mi in privat si iti voi da contul meu de Facebook sa vorbim mai multe. Te pup.