| aby1234 a întrebat:

Cum pot face bani stand in fata calculatorului ma pricep la unele chesti cum ar fi discuti cu alte persoane /conving usor lumea(il pot numi un talent) ma pricep si in calculatoare /jocuri online stiu multe altele ilegalitati dar n-am curaj sa ma apuc de acestea si vreau sa fac ceva legal si sa castig si ceva banuti... nu mar deranja cate ore sa stau in fata calculatoarului as fi dispus sa fac si asta dar sa merite... cu scoala ma descurc super bine invat destul de usor si n-am nevoie de multe ore sa ma pregatesc zilnic pentru scoala, niste sfaturi va rog frumos cum sa incep sa fac niste bani.Va multumesc

Răspuns Câştigător
| kiddoeraxus a răspuns:

Invata sa lucrezi in Java, faci aplicatii pentru Android apoi le vinzi.winking Daca aplicatia are succes sigur vei castiga ceva bani.

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca si miile alea de muncitori de la Oltchim, ar vrea ceea ce vrei tu, insa daca toti am sta acasa pe calculatoare, s-ar duce naiba industria.
Bani fac teparii!

| aby1234 explică (pentru anonim_4396):

N-am facut reclama happy deloc.O persoana mi-a dat siteul dupa ce l-am rasfoit putin observasem ca primesti diverse cadouri daca alte persoane acceseaza siteul acela... Dupa ce am studiat putin problema si m-am interesat in legatura cu sondaje am aflat ca nu este decat 1 fake happy Adevarat nu se da niciun ban de la sondaje. Sunt siteuri care se pot face multi bani dar necesita si o oarecare pregatire...happy

| TuguiMihai1 a răspuns:

Te faci bloger
trimite-mi un mesaj privat si iti dau un ghid despre cum faci asta

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru TuguiMihai1):

La cum scrie si la cum scrii si tu, sint sigur ca o sa iasa un mare blogger din el.
@aby1234: Fa bine si pune-ti engleza si romana la punct. Intre timp urmeaza-i sfatul si lui alcohol, fara a te limita doar la Java.

| Vladone80 a răspuns:

Iti recomand cateva idei de afaceri pe site-ul Enciclopedia Afacerilor! Primesti gratis si un pdf cu idei din domeniu.

| aby1234 explică:

Din cate am inteles eu de pe google acel site nu da niciun ban inapoi doar face bani pe urma noastra...happy ei fac trafic si se umplu de bani si noi suntem prostiti...laughing

| mihaitare123456 a răspuns:

Eu spun ca cea mai buna cale de a face bani pe internet fara nici un fel de investitie, dar care cere oleaca de timp ar fi virtconomics. Iti faci cont :http://www.virtconomics.com/recruit/tkni5vjaig9ok82r2rqm si incepi sa joci. Iti dezvolti o afacere si dupa ce ai strans suma de minim 20 euro poti retrage in cardul tau paypal. Si cand o sa intri pe site o sa vezi multe dovezi de retragere. Daca nu crezi, dupa ce ti-ai facut cont inrtebi si tu jucatorii sa vezi cati bani retrag lunar.

| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri pentru reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| razvan34567 a răspuns:

Https://ytimoney.xyz/117457120213658/ poti incerca acest site tot ce trebuie sa faci este sa pui coduri capchea primite de la ei sper ca te-am ajutat

| ancuta67 a răspuns:

Stiu o afacere..sau mai multe..care te- ar putea interesa! dan_anca28@yahoo.com

| Catalin8889 a răspuns:

Salut am ceva interesant pentru tine gen stand in fata calculatorului daca esti interesat contacteaza-ma pe ym/ cristi02000@yahoo.com sau skype catalin.andrei1995

| Andreea_Iosif_1990 a răspuns:

Uite ceva fooarte simplu! http://sondajro.com/? ref=170227 vizioneaza reclame raspunde la sondaj si castigi 32 EURO pe zi! la inregistrare primesti 20 euro bonus! simplu! dureaza maxim 20 de minute pe zi! completeaza sondajul zilnic si intr-o luna poti castiga 960 EURO!

| aby1234 explică (pentru Andreea_Iosif_1990):

Mersi frumos tie trebuia sa-ti dau raspuns castigator pentru asta:*

| aby1234 explică (pentru Andreea_Iosif_1990):

O sa te rog daca vrei sa bagi id meu am 2 mici nelamuriri :big grin gaby_boss_yo19 mersi frumos inc ao data pentru raspuns!

| TuguiMihai1 a răspuns (pentru aby1234):

Nu o sa vezi nici un ban de pe sondaje.com

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea_Iosif_1990):

Dupa ce i-ai invatat pe toti sa faca bani, de ce nu le recomanzi si unde sa investeasca banii?
Nu prea am timp sa-ti studiez un pic raspunsurile si intrebarile de pe contul tau, si astfel sa-mi dau seama cu care se potriveste, dar sunt convins ca mai ai si alte conturi.
Banuiesc ca daca faci reclama de zori, ai facut si bani, da, posteaza si tu o dovada de ridicarea banilor.

http://www.realitati.ro/sondaje-de-marketing-de-la-tepari/

| neymarion a răspuns (pentru Andreea_Iosif_1990):

Cea mai lare prostie e ceva ce nu merita pentru ca nu-ti da bani