| HoriaMC a întrebat:

Cum pot face ca donatiile de pe tipeeestream sa imi intre in paysafe? Sau o alta modalitate de plata fara card?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Donatiile sunt fictive, nu reale, deci, nu-ti intra depact puncte pe cont si nimic in cardul bancar.

| HoriaMC explică (pentru Violleta2022):

Pai nu vreau in card! Vreau sa imi intre in paysafe!

| Violleta2022 a răspuns (pentru HoriaMC):

Si paysafe-ul ce este, nu card?

| HoriaMC explică (pentru Violleta2022):

Nu! Paysafe-ul este modalitate de plata in care nu iti trebuie card...

| Violleta2022 a răspuns (pentru HoriaMC):

Si cand te duci la Renel si vrei sa platetsi cu Paysafe-ul, cu ce anume platesti acolo?

| HoriaMC explică (pentru Violleta2022):

Cash

| Violleta2022 a răspuns (pentru HoriaMC):

Ok, intelesesem ca poti paltii orice tip de factura cu paysafe si am avut impresia ca, este un card de cheltuieli.

In orice caz, sa revenim la oile noastre!
Deci, daca cei de pe site-ul unde obtii tu puncte, bonusuri sau valuta, nu au subscris la Paysafe si nu platesc prin paysafe, atunci nu ai cum sa incasezi in paysafe.
Poate folosesc o alta platforma de plati precum Paypalul si atunci, tu trebuie sa iti fac cont pe paypal.
In orice caz, mie imi pare acel site un scam, nimic real sau serios.