| prapaditu a întrebat:

Cum pot face niste bani pe internet într-un timp foarte scurt?happy

Răspuns Câştigător
| CatalinMG a răspuns:

Te poti apuca de freelancing, poti prinde proiecte foarte bune, iar piata de oferta este imensa. Uite cateva lucruri cu care poti castiga bani: Webdesign, Copywriting (daca esti bun la scris), Traduceri (daca esti fluent in limba engleza de exemplu), stii SEO, te pricepi la Facebook Ads.

Sunt foarte multe lucruri pe care le poti face, totul este sa te hotarasti si sa realizezi la ce esti cu adevarat bun.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vidochat. E singura soluție la cum ai pus problema

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Crezi ca se va descurca? Are un nume tare amuzant.

| suntserios a răspuns (pentru darrio2007):

O fi vreun grup de femei sau da gay care au fetish uri cu prăpădiți

| JicaContra a răspuns (pentru suntserios):

Asa e, vazut femeie de 40+ care facea bani in draci ca dominatoare
deci, sunt fetish-uri cu tona, gaseste el ceva big grin

| prapaditu explică (pentru suntserios):

Ce naiba ai ba frate, eu pun si eu o intrebare si tu aduci vorba de gay fetish-uri cu "prapaditi" si altele, te iei de numele meu de parca al tau e waw, asa l-am pus ca asa am vrut care e problema ta?

| suntserios a răspuns (pentru prapaditu):

Ia mi citeste odata cine s-a luat prima data de numele tau

| Xenoverse1 a răspuns:

Nu exista asa ceva.