| pufosel20 a întrebat:

Cum pot fi folosite bursele de merit primite în cupoane?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde ce scrie pe cupoane, ca sunt unele pe care scrie cadou, si cu alea nu poti cumpăra mincare, dar poti cumpăra haine, pantofi etc, si sunt cupoane cu care poti cumpăra mincare.Cu acele cupoane plătesti la casa de marcat, dar trebuie sa te incadrezi in suma care este tipărită pe bon, daca depășesti suma, mai scoti bani din buzunar sa achiti diferența, sau daca nu ai bani, returnezi din marfă pînă cand ajungi la suma scrisă pe bon.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti fată sau băiat? Ce varsta ai?

| Alive99 a răspuns:

Salut,le poti folosi in magazine.Din ce am inteles, nu poti folosi mai mult de un cupon la fiecare serie de cumparaturi.