| dbulsvodvsydoh a întrebat:

Cum pot investi in crypto ca minor?

2 răspunsuri:
| Morbid a răspuns:

Sa investești în crypto și să scoti bani din asta, trebuie sa fi ori pui de milionar, ori drogalau ce se visează peste noapte milionar.

Nu tot ce vezi pe net e și real. Daca s ar câștiga așa usor banii toți ar avea crypto monede.

| Marian12123 a răspuns:

Totul este doar o loterie, informează foarte înainte de a bagă fără ceva experiență și timp doar vei pierde. Eu zic informeaza-te cum functioneaza si să mai crești sa bagi din buzunarul tău sa vezi cand vei doar pierde si profit de 0, 24 sau mai puțin si tot pe minus rami. Am zis totul este o loterie