| ElFenomeno a întrebat:

Cum pot obtine un contract cu wwe? Pentru cei care nu stiu:nu raspundeti!

40 răspunsuri:
| AnonymousSs a răspuns:

Get a life.

| Iulian03 a răspuns:

Trebuie sa te duci in america.

| gabytz18 a răspuns:

Salut man. Daca vrei un contract nu poti vb cu cineva sti-l da il semnezi intri in ring si faci ce vrei. Cred ca stii ca e cam greu. In primul rand trebuie sa cochetezi cu actoria. Trebuie sa fi actor. In al 2-lea rand care e la fel de importatn ca numarul 1 trebuie sa fi bun cunoscator al limbii engleze. DUpa ce ai reusit sa-ti pui la punct chestile astea 2 te muti in america sau intr-o tara in care poti cocheta wrestlingul amator. DUpa ce ai experientza in wrestilingul amator avensezi intr-o alta ligahee hee. LA profesionisti, aici intervine sansa si norocul si cat esti tu bun. POate prinzi contract la wwe poate te duci la alta companie. Crezi ca exista cale mai usoara?

| ElFenomeno explică (pentru gabytz18):

Nu stiu daca exista cale mai usoara dar referitor la limba engleza nu este neaparata stiu multi wrestleri care nu stiu engleza de la chali la sincara...

| gabytz18 a răspuns (pentru ElFenomeno):

NU vreau sa te descurajez, dar nu cred ca exista cale mai usoara. Daca nu cunva o sa gasesti un sponsor care sa arunce cu galeti de bani in tine si sa mai vina un impresar cu un contract pe numele tau in dinti. Mai crezi in mos craciun? Sau daca prinzi pestisorul de aur thinking Ia gandeste-te cati pusti nu vor chestia asta. Nu crezi ca e enorma concurenta. NU e chiar asa de usor pe cat pare... e mai grea viata asta decat pare la tv laughing). Obisnuieste-te cu idee ca nimic nu cade din cer si trebuie sa muncesti. Apuca-te de sport in RO; exceleaza pana la cel mai mare nivel si de acolo o sa te descuri altfel. O sa fi privit altfelwinking. Oricum actoria cred ca e obligatorie; macar vocatie pentru ea, k wrestleri sunt ACTORI (ei fac show nu se omoara pe bune)... Multa bafta si daca ai fost multumit poate imi dai fundawinking

| Chicaaau a răspuns:

Vrei sa devii wrestler?

| ElFenomeno explică (pentru Chicaaau):

Da

| Chicaaau a răspuns (pentru ElFenomeno):

Lol! Cati ani ai pretenas? laughing

| ElFenomeno explică (pentru Chicaaau):

| Chicaaau a răspuns (pentru ElFenomeno):

Frate, fii matur, nu mai gandi ca un copil de 11 ani... ce naiba..si multi inainte

| ElFenomeno explică (pentru Chicaaau):

Frate! Sunt destul de matur, dar viata mea fara wrestling ar fi un nimic.Adica as sta cu burta la soare uitanduma la tv toata ziua.Si sunt dispus sa fac orice sa ajung in wwe!

| BlackAngel a răspuns (pentru ElFenomeno):

Baiatulaughing Da tu stii ca wrestling-u=Fake nu?laughing) LOL I don't want to see

| Chicaaau a răspuns (pentru ElFenomeno):

laughing asa era si eu acum cativa ani... Dar acum abia daca ma mai uit la WWE. O sa-ti treaca "febra" asta!

| Chicaaau a răspuns (pentru BlackAngel):

Da e facatura wrestlingu laughing daca era pe bune se omorau unii pe altii

| ElFenomeno explică (pentru Chicaaau):

Ma doare fix in skulla daca este fake....nu conteaza!

| Chicaaau a răspuns (pentru ElFenomeno):

Doamne... Copilu, fii realist HELLO! Viata nu se rezuma doar le wrestling...plus ca nu va mai exista peste cativa ani, si chiar ma enerveaza oamenii care sunt disperati si le curg balele dupa o prostie.Sincer, nu te supara pe mine

| imaqtpie a răspuns (pentru ElFenomeno):

Stii ca in primul rand trebuie sa fii actor?

| ElFenomeno explică (pentru Chicaaau):

Auzi stii ce ma doare fix in **** de parerea ta.Intrebarea mea era doar daca stii cum sa obtin un contract

| ElFenomeno explică (pentru imaqtpie):

Da stiam asta!

| Chicaaau a răspuns (pentru ElFenomeno):

Vorbeste frums mai... eu nu te-am jignit cu nimic, doar ti-am zis ca wrestlingu e o mare prostie ce nu va mai avea viitor

| imaqtpie a răspuns (pentru Chicaaau):

De unde sti ca nu mai are viitor?

| Chicaaau a răspuns (pentru imaqtpie):

Pentru ca e o prostie cu violenta

| ElFenomeno explică (pentru Chicaaau):

Scuza-ma dar m-ai enervat cu chestia,, isperati si le curg balele dupa o prostie''

| Chicaaau a răspuns (pentru ElFenomeno):

Ok, iarta-ma pentru chestia aia

| Chicaaau a răspuns:

Pai... du-te in America si intereseaza-te sau vezi cand mai este vreun eveniment din asta la Bucuresti intreaba si tu lumea pe acolo

| Chicaaau a răspuns:

Acum am si eu o intrebare: Fenomeno, care e wrestlerul tau preferat? Al meu e Shawn Michaels

| ElFenomeno explică (pentru Chicaaau):

Rey

| Chicaaau a răspuns (pentru ElFenomeno):

Mda... trebuia sa imi dau seama din imagine

| ElFenomeno explică (pentru Chicaaau):

Ok! Dar am si eu o intrebare:banuesc ca nu te mai uiti la wrestling de cand shawn a plecat, nu?

| Chicaaau a răspuns (pentru ElFenomeno):

Nu... in seara aia de la wrestlemania am fost SUPER-DISTRUS! Mi-au dat lacrimile

| Chicaaau a răspuns (pentru Chicaaau):

Era idolul meu si il apreciam mai mult ca pe orice alt wrestler...

| ElFenomeno explică (pentru Chicaaau):

Da stii ca acum s-a intors inapoi?

| Chicaaau a răspuns (pentru ElFenomeno):

straight facestraight face

| Chicaaau a răspuns:

Pe bune?

| vladyojy a răspuns:

Iti recomand in america, acolo este un bun prieten si a vrut sa intre in wwe dar... a spus ca este mult prea greu(ai nevoie de impresar) acum el lucreaza ca antrenor la ''boboci'' din wwe (cum ar veni NXT), daca vrei sa ajungi in wwe ia-ti viza!

| vladyojy a răspuns:

Successs!

| VALYsofian a răspuns:

Iti spun eu o metoda! S-a deschis prima scoala de prowrestling in Romania in Bucuresti! Fara gluma seful este Tom Foltan il cheama, cautal pe facebook dai cerere de prietenie. Eu il am ca prieten, si vorbesti cu el. Atentie nu prea stie romana si va trebui sa ii scrii in Engleza. Sper ca te-am ajutat. Intreabama daca ai o nelamurire.

| Nail_Rusty_1992 a răspuns:

Daca neaparat vrei sa ajungi wrestler
1-ani buni de sala, pentru forta
2-ia-ti un antrenor bun o sa ai mare nevoie, nu o sa iti placa antrenamentul daca neaparat vr sa stii
3-dabia dupa 2 ani de performanta o sa ajungi ceva
4-nu iti trebuie actoria