| ema_6459 a întrebat:

Cum pot sa accesez si eu fonduri europene nerambursabile pentru o microferma de vaci ma ajuta cineva. va multumesc

3 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Sunt firme specializate pentru obtinerea de astfel de fonduri. Tu singur, oricat ai incerca sa faci totul perfect sau sa pui documentatia la punct si virgula, tot nu vei reusi fara sprijin.Aceste firme te asigura ca obtii fondurile, iar la obtinerea banilor, va trebui sa platesti un onorariu, asta doar in cazul in care se obtin.

| BlueHusky a răspuns:

Poate o sa poti obtine fonduri nerambursabile (chair vrei 100%? pentru ca daca ai un aport de 20-30% ajuta destul de mult) si chiar si asa o sa fie nevoie de un proiect si probabil o sa il "cumperi", in functie de ceea ce vrei sa faci este intre 5000-30000 (nu sunt foarte familiarizat cu ce este o "microferma")

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista fonduri 100% nerambursabile. pentru asa ceva.
Adresa noastra de e-mail:
m142541@yahoo.com