| Muncitorul a întrebat:

Cum pot sa fac bani, am 16 ani, sunt gata sa muncesc! Dati idei va rog!

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Sa imparti pliante, ospatar, ajutor de bucatar, barman, la McDonalds, la spalatorie auto. Poti face 2 slujbe in paralel, caci a imparti pliante cred ca se cere pentru 2 ore de munca si poti lua in acelasi timp si altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti angaja chelner

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca dar vei avea nevoie de acordul parintilor pentru ca nu esti inca major
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| Justme111 a răspuns:

Eu am 16 ani si "lucrez" ca reprezentant la oriflame. Fac bani frumosi si ai putea si tu. Daca vrei mai nulte detalii, scrie-mi in privat.

| Alexandru_George_2002 a răspuns:

Poti sa te angajezi la Mc donalds, cu acordul parintilor, ai program de 4 ore si cred ca si de 6...

| Annamaria21 a răspuns (pentru Alexandru_George_2002):

Fara acordul părinților după 16 ani happy

| Annamaria21 a răspuns (pentru Alexandru_George_2002):

Te poți angaja oriunde, gen sa speli vase la restaurant, la mc donald's, la un magazin alimentar, la carrefour, cora