| Geoboss68 a întrebat:

Cum pot sa imi fac contul meu Instagram care are deja 5060 urmaritori in unul oficial cu bulina albastra?
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine esti si cu ce te ocupi? Bulina aia albastra, care se numete "bifa" este in general pentru persoanele importante, faimoase.
Spun "in general" pentru ca exista si multi nimeni care au reusit sa obtina bifa. Cum au reusit, dumnezeu stie...

Hai sa iti zic pasii:
1. intri la setari;
2. apesi pe "account";
3. apesi pe "request verification";
4. pui poza cu ID-ul tau (adica buletin, pe romaneste);

Si cam atat. Bifa aia e in general pentru oameni importanti, dar la cati imb*cili din România au bifa albastra, nu m-as mira sa o obtii si tu. laughing
Bafta!

3 răspunsuri:
| Geoboss68 explică:

Dar nu ma lasa

| Geoboss68 explică:

Account si request verification nu imi apare ca am fost blocat 7 zile?
M-au blocat ca am acceptat peste 300 de persoane zilnic au zis ca am follow limitate dar nu au spus cate am voie sa accept