| AndreiMunteanu2003 a întrebat:

Cum pot sa imi fac un site? Pentru o afacere de exemplu.
Pe gratis

6 răspunsuri:
| Reghqen a răspuns:

Aici explică destul de bine cum să îți creezi propriul site: https://www.cumfaciunsite.com
Acum foarte mulți ani în urmă îmi făcusem și eu un site, dar cum am spus sus asta a fost cu mulți ani în urmă, acum nu mai știu să fac că na, au trecut mulți ani și am uitat dar țin minte că site-ul ăla de sus m-a ajutat.

| florin926481f a răspuns:

Site poti sa faci, afacere nu poti fara bani

| CristinaVibeUp a răspuns:

Buna, poti face pe Wix ca e simplu si daca nu te descurci poti apela la un web designer https://www.vibeupromania.com/. Succes!

| AndreiMunteanu2003 explică:

Da, dar cum fac sa am prorpiul meu domeniu? Sa nu apara numele lor acolo

| CiprianMarcu85 a răspuns (pentru AndreiMunteanu2003):

Pe https://www.cumfaciunsite.com îți explică cum se face un site cu ajutor unui website builder. Bine, totul e mură-n gură, deci nu văd de ce ai avea nevoie de explicații. Acolo îți arată cum poți sa faci site-ul gratuit, caz în care o să apară numele lor acolo, cum zici tu, dar după ce faci site-ul (sau chiar de la început) poți să treci la planul premium (contra cost), care îți oferă posibilitatea să înregistrezi propriul tău nume de domeniu (exemplu: www.siteultau.ro). Prin urmare, după ce treci la planul premium, nu mai apare sigla lor acolo și nici adresa aia urâtă! :)

| AndreiMunteanu2003 explică (pentru CiprianMarcu85):

Pai da, dar eu nu vreau sa platesc pentru varianta premium. Vreau gratis