| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi vizualizez extrasul de cont?

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Il maim poti vedea si pe internet eu asa fac, ceri la banca o parola si cu ea poti intra in contul tau sa vezi toate miscarile care s-au facut.

| powergirl a răspuns:

Da asta se da de la banca mie imi vine in fiecare luna foaie cu extrasul de cont acasa asa am cerut eu altfel nu stiu cum ai putea sa il vezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mergi la banca unde ai contul deschis sau la orice agenție a băncii respective și cere un extras de cont care ți se pune la dispoziție în câteva minute.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa-l ceri la banca ceri la banca, ti-l tipareste, dar costa, evident!
E posibil si online, banca iti trimite un cod, intri si vezi, dar si asta costa, la Banca Transilvania, de exemplu, e 10 000 lei vechi pe luna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti BRD-net. E Cel mai bine, poti platii si facturile direct de acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, am vazut ca la banca transilvania a aparut acum serv BT24, BT ultra sau prin e-mail prin care poti sa iti verifici contul sau sa iei extras de cont...Foloseste cineva? Nu stiti daca se plateste abonament? Cat costa? Pe pliantul care l-am primit srie ca pot folosi fara costuri... dar pe net scrie ca abonamentul e de 20 de lei? Nu mai inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa-mi vizualizez extrasul de cont?

| Dozer a răspuns:

Te duci la banca la care ai deschis contul si ceri un extras de cont, online nu cred ca se poate.