| denis95uta a întrebat:

Cum pot sa public un site facut in dreamweaver cu codurile html?

Răspuns Câştigător
| greenmile00 a răspuns:

Intra pe www.webfactor.ro si iti alegi de acolo un pachet de hosting, iti alegi si un nume pentru site, si dupa ce ai cumparat toate astea, poti sa iti incarci site-ul prin ftp.
sau poti sa incerci un hosting gratuit, doar dai search in google pentru un hosting gratuit, iti faci un cont, si aceeasi procedura, iti alegi un nume, iti dau ei o adresa ftp cu user si parola, incarci acolo site-ul si merge.