| Emiliiia a întrebat:

Cum pot să vând tablouri pictate de mine?

8 răspunsuri:
| Emiliiia explică (pentru RAY):

Bistrița

| RAY a răspuns (pentru Emiliiia):

Poti merge in centru si sa desenezi, castigi ceva si prin asta

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să le expui undeva.

| FreddieM a răspuns:

Am cautat niste informatii pentru tine. Ai putea pur si simplu sa-ti iei un stand in piata si sa-ti promovezi produsul talentului tau. La adresa asta gasesti trucuri importante despre cum sa faci un pret si multe altele https://www.wikihow.com/Sell-Paintings. Am restrans cautarea doar pentru Romania si te pot indrepta aici. http://www.onlinearts.ro/picturi. Da-mi de stire cum a mers. Mult succes

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Trebuie sa investesti in marketing si sa ai multa rabdare:site-uri de anunturi, iti trebuie un site si mici afise lipite la intrarea in bloc unde se poate. Poti sa incerci sa marketezi in Bucuresti si sa vezi daca ai rezultate.

| KaanNoah a răspuns:

Le poti fotografia, iar apoi le pui pe site uri gen olx

| voiculescu1 a răspuns:

Este foarte simplu. Prin marketing online. 0752217282 Te pot ajuta cu orice detaliu.