| 0Alfa0 a întrebat:

Cum pot schimba stelele unui calificativ pe okazii atunci cand sunt in modul revizuire?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Ala nu le schimbi tu cum vrei laughing ce ai asa ramane,alea arata cat de bun vanzator sau cumparator esti.Cei de pe websitele ala ocazii ce spui poate modifica,dar nu au absolut nici un interes sa o faca.Ce ar fi ca oricine sa poata modifica stelele de pe cer laughing sa fim seriosi,ai dat-o in bara f bine,asta sa iti fie invataura de minte,chestiile alea,ma refer la stele te va face sa devii o persoana serioasa si cinstita,asta mai ales daca esti un vanzator permanent al unui woebsite. Uite asa se fac oamenii cinstiti laughing ca pe ebay daca nu esi sincer cinstit te elimini singur,sa ramana oamenii care sunt oameni,eu asa zic.Un website serios nu va modifica niciodata acel punctaj, stele ce spui tu. Daca cineva insa iti da negativ, poti lua legatura cu cei pe ocazii, le spui cum sta treaba, aia verifica ce s-a intamplat si doar ei hotarasc daca a fost ceva neclar, doar ei iti pot modifica ceva la stelutele tale.