| Lorys225 a întrebat:

Cum pot transfera bani de pe un cont PayPal (am doar aplicația fara card) pe un cont Visa?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Legi contul tau bancar sau cardul bancar de contul Paypal.
Le permiti sa te verifice si in momentul in care te anunta ca esti eligibil, intri in Paypal si muti ce ai disponibil in contul personal.
De fapt procedura este de a instructiona Paypalul sa transfere banii in contul mentionat de tine, fiindca operatiunea in sine, dureaza cateva zile, fiind considerata transfer international.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă aplicația fără card?
Un cont Visa este un cont bancar, care are asociat un card.
Cuplezi contul paypal cu contul acela bancar.
Pe card nu sunt bani. Citește pe Google ce este acela un card bancar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimiti la iban-ul tau si numele tau, adica contul de la banca.