| K2S13 a întrebat:

Cum poti posta gratuit un anunt pe Autovit sau pe Auto.ro? Neaparat trebuie sa dau 3 euro pentru un anunt? Nu exista vreo metoda cumva prin care sa postezi gratuit?

Răspuns Câştigător
| AlexandraAlexa2014 a răspuns:

Pune anuntul aici http://strigatare.ro/add si se va publica pe 200 site-uri + 50 grupuri facebook. Eu asa vand cel mai repede :)

4 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Aici poti sa adaugi anunturi gratuite: http://anunturidambovita.blogspot.ro/

| K2S13 explică:

In primul rand stiam ca pot adauga anunturi gratuite pe Auto.ro printr-un voucher ce il poti primi de 1 milion de ori (numai sa-l trimiti pe o adresa de email diferita). Smecheria la Auto.ro e ca la sfarsit iti cere informatiile personale, daca ai m-ai facut un anunt inainte pe acelasi site si mai vrei sa postezi unul (LOGIC CA FOLOSESTI ACELEASI NUME DOAR N-O SA MINTESTI)trebuie sa pui un alt NUMAR DE TELEFON caci numai asa te lasa sa postezi anuntul(acelasi anunt ca inainte doar cu numar de telefon DIFERIT)----->dupa aceea la varianta gratuita trebuie sa introduci un cod de voucher pe care il poti folosi pana in FEBRUARIE.
Atata tot eu vream sa stiu daca se poate sa postez un anunt gratuit pe Autovit nu pe auto.ro.

| habibi1986 a răspuns:

Buna ziua, puteti posta anunturi imobiliare si pe www.matteoimobiliare.ro in mod gratuit se creaza contul si postarile anunturilor se face tot in mod gratuit.

| Corina_Stefan_1988 a răspuns:

Hey! Poti sa adaugi anunt gratuit pe Auto.ro daca iti instalezi aplicatia lor de mobil. Au lansat pentru Android si pentru iPhone. Vezi ca ai link-urile aici: http://www.auto.ro/mobile.

Spor!