| ciuciualexandru a întrebat:

Cum primesc laptop gratis?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca-ti cumpara parintii unul, tu-l primesti pe gratis. happy

| anonimg a răspuns:

Pui ochii pe un laptop, si apoi trimiti scrisori marilor lanturi de magazine (kaufland, carrefour, dedeman, etc). Le spui pentru ce vrei laptopul respectiv, le spui situatia financiara a casei, si apoi astepti raspuns. In cel mult 30 de zile va trebui sa primesti raspuns.
Probabil vei fi vizitat acasa de catre managerul firmei care ti-l va cumpara si va trebui sa stea de vorba cu familia ta, sa te cunoasca, si sa cunoasca si situatia la invatatura.
Dar daca esti un gamer impatimit, atunci nu prea vei avea sanse. Trebuie deci sa alegi un laptop -zic eu -de maxim 2500- 3000 lei.

| Andreeush a răspuns:

Poate într-un univers paralel o să primești un laptop gratis. În viața asta nimic nu e gratis, chiar și când ești copil părinții tăi sunt cei care muncesc pentru ce ai tu nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In viata nu prea primesti lucruri gratis happy