| anonim_4396 a întrebat:

Cum reușesc unii sa aibă conturile blocate pe revolut pentru a dovedi de unde are o anumită suma? Nu se știe din ce cont faci transferi de bani către Revolut? Exemplu: eu am card ING in aplicația revolut și fac transfer din ING spre revolut dar din aplicația Revolut. Este posibil sa te poți trezi și așa cu contul blocat? Si cum poți dovedi dacă NU ridici niciodată chitanța de la ING atunci când îți alimentezi contul ING?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Probabil cand iti intra sume mari de pe mai multe carduri atunci esti suspect.

Ca iti incarci tu contul de Revolut cu cardul tau (care este pe numele tau) nu este nici o problema.