| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Cum ridic banii daca cineva mi-i trimite prin western union?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te prezinti la orice oficiu de Western Union cu cartea de identitate la tine (buletinul), sa stii suma exacta pe care o astepti si numele complet al persoanei care ti-a trimis banii.
Trebuie sa mai ai si numarul de tranzactie, cel pe care ti l-a trimis persoana care ti-a depus banii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dta trebuie să primești de la cel ce îți trimite, un cod, o parolă.
Cu ea și cu buletinul mergi la Western Union și primești banii.
O să te mai întrebe de unde vin, câți sunt, ca să se asigure, dar tu vei ști asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii primesti in Romania sau in alta tara? Iti trebuie un cod dat de cel ce-ti trimite banii. Eu am avut nevoie de pasaport cand eram intr-o tara din afara U.E.

Răspuns utilizator avertizat