| Candea a întrebat:

Cum sa fac bani? Am 13 ani si am nevoie de niste bani.
vreau raspunsuri certe nu unele ca de exemplu sa ajut parintii contra cost sau sa cer bunicilor. Funda happy

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca ar fi asa simplu sa faci bani, toti am fi milionari, fara suparare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa bisnita cu diverse obiecte. Cel mai simplu mod sa faci bani la varsta ta, daca ai si talent la smenuieli de genul.

| costan a răspuns:

Completeaza sondaje pe bani, vezi aici: http://bit.ly/18CLIMK

| Roxxxxi a răspuns:

Incearca cu cunostintele tale.La 13 ani nu te angajeaza nimeni.Sau cauta sa imparti pliante daca ai noroc poate te ia daca nu areti a 13 ani.

| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti, la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase, trebuie sa faci rost de multi referali, daca vrei mai multe detalii spune-mi, daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| Overom a răspuns:

Vinde niste vechituri de care tu nu mai ai nevoie du-te prin piata roaga oameni de acolo sa ii ajuti la descarcat de fructe legume, si la varsta ta daca ai talent de bisnitar cu vorba multa si ametitoare incearca si asa ceva, sau pacanele laughing)))

| Catalin_Ktl_1992 a răspuns:

Bagi la pariuri poate o lovesti laughing 1 leu si iei miliardu

| 11335577992244668800 a răspuns:

Cel mai bine ai putea face bani facand pariuri cu colegi. Daca ai cunostinte generale pot sa faci pariuri de genul : " Facem pariu ca iau zece la..." sau acum depinde de talentul tau.