| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac bani pe revolut?
Am auzit ca se fac bani pe revolut dar nu stiu cum.

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Revolut nu este altceva decat un cont cu un card atasat. Nu "faci bani" pe el, ci pui bani pe el.

| Speranta12 a răspuns:

Mama, ce naiv esti. Te afli intr-un con de umbra. Wake up!

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Doamne fereste...
Nu, nu se fac bani pe Revolut. Deloc. Revolut este un cont bancar, un serviciu bancar, dar unul care nu provine de la o banca. Nu se fac bani pe el sau alte tampenii. Au acum o promotie prin care daca-ti deschizi un cont, il incarci si faci o plata, primesti din partea lor 50 lei ca bonus ca ai cont. La asta s-o fi referit ala de la care ai auzit asa ceva...

| GT278083 a răspuns:

Https://coin-birds.com/? en=GT278083 un joc care poti transforma monedele in bani reali cu perseverenta! mult succes!