| Palmeu121212 a întrebat:

Cum sa opresc comanda de pe amazon?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BogdanBz a răspuns:

Intri in contul tau de amazon, cauti comanda si apoi vezi ca ai optiunea sa dai cancel, insa numai daca produsul nu a fost deja livrat. E mai greu, spre imposibil sa mai dai cancel la produs, daca el deja se afla in drum spre tine. Singura solutie si cea mai viabila, este sa returnezi produsul si vei primi refund, insa cheltuielile postale le vei suporta tu.

| BogdanGC a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=OazTSqOZON8 Uite aici sper sa te ajute :D