| JIJ a întrebat:

Cum sa renunti la abonamentul Orange? Astepti sa treaca contractul, dar trebuie sa depui o cerere? Cine a reusit sa renunte la Orange cand s-a terminat contractul?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti solicita rezilierea contractului tau de abonament:
-fie din sectiunea Contact, unde este necesar sa completezi datele in formular si sa mentionezi ca doreşti inchiderea abonamentului
-fie prin apel la 411 Serviciul Clienți pentru persoane fizice sau 456 pentru persoane juridice
-in orice magazin Orange propriu sau al partenerilor
Speram sa te ajute cu informatii raspunsul nostru de aici https://www.orange.ro/help/cum-reziliez-un-abonament-orange-81.
O zi buna,
Orange helper