| Markyboy1971 a întrebat:

Cum scot bani din maildirect pe paypal? Va rog ajutati-ma. Dau funda :*.

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Si ce ai atunci cu paypalul? Poate ei nici nu fac plati prin el. Trimite un e-mail la adresa office@maildirect.ro si intreaba cum se face plata.

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Esti sigur ca plata se face prin paypal la ei? In caz ca da ai nevoie de un cont paypal verificat.

| Markyboy1971 explică (pentru mont):

Am un cont, dar nu apare nimic, sa ii scot.

| mont a răspuns (pentru Markyboy1971):

Si ce ai atunci cu paypalul? Poate ei nici nu fac plati prin el. Trimite un e-mail la adresa office@maildirect.ro si intreaba cum se face plata.