| Bree a întrebat:

Cum se joaca la Loto Polonia? E o curiozitate, ca am tot vazut reclame.

1 răspuns:
| AdrianaLacan a răspuns:

Pai, nu e greu. atat online cat si la agentiile de pariuri. poti pune de la 1 numar pana la 20. eu jucam cu 3 numere de obicei, uneori si 4. extragerile sunt de 2 ori pe zi, la ora 15 si 22:30 seara. Cota creste cu cat pui mai multe numere. Online ai posibilitatea sa faci si steme, pe superbet am incercat, te prinzi repede. la 3 numere, cu 3 lei castigi 75 lei. Din ce imi amintesc, nu am mai jucat demult. Bafta! exista si un site unde poti vedea de cate ori a iesit un anumit numar, recurenta etc. https://lotostats.ro/rezultate-multi-polonia-20-80