| AlexCraioveanu28 a întrebat:

Cum se procedeaza cu bilete Blue air cumparate online? am cumparat un bilet cu blue air Dublin-Bucuresti esti prima data cand merg cu compania asta si nu stiu exact cum se face mai exact am primit vreo 3 emailuri de confirmare de la ei cu un cod acuma ce fac trebuie sa printez biletul sau doar merg la aeroport si le dau codul ala voi cum ati procedat din experienta personala?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa scoti biletele pe imprimanta si sa faci chekingul online ca sa nu platesti 10 euro in aeroport pentru el.

| Chinezw a răspuns:

Scoti codul la imprimanta, formularul.
te prezinti la ghiseu. te au deja in baza de date