| florin_8768 a întrebat:

Cum se trimite un email word

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Pai de pe documentul word apesi pe FILE -> send to -> mail recipient, se deschide mailul cu documentul asa cum doresti - tastezi adresa destinatarului si SEND sau, deschizi mailul si atasezi fisierul (documentul word)... poate mai sunt si alte variante eu doar pe acestea le stiu...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se trimite un mail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cautam si eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la adresa destinatar merge mai departe nu mai stiu. unde apare din nou SEND?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe plicul de ma messengers dai pe New lato scrii idu cui vrei sa trimiti dar sa pui la sfarsit@yahoo.com la cc nu scrii numuc la urmatoarea dai un titlu apoi jos in pagina aia mare scrii textu si dai send