| Andrei_Lucian_1996 a întrebat:

Cum transfer banii la cineva fara ca acesta sa aiba cont bancar

Răspuns Câştigător
| LadyMelian a răspuns:

Mergi la banca si ceri un formular pentru transfer de bani.Completezi formularul si dai celui de la ghiseu banii si iti da un cod.Comunici codul persoanei respective si in cateva zile poate sa se prezente la banca cu buletinul si codul respectiv.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum...

| lumy4u a răspuns:

De fapt, nu e cum a zis persona careia i-ai dat funda. daca trimiti bani prin western union de ex.iti va da un cod pe care il vei da persoanei respective careia i-ai trimis banii, si ii poate ridica imediat, chiar si dupa o ora de cand i-ai trimis

| Andrei_Lucian_1996 explică (pentru lumy4u):

Este aceeasi chestie

| khwewljewew a răspuns:

La cec thinking sau la western union.

| cristi9c a răspuns:

Skrill sau Paypal.

| spirake25 a răspuns:

Ai aici tot ce ai nevoie http://visitors2cash.com/ref.php?refId=144977

| Gaby33 a răspuns:

Poti incerca la un magazin PayPoint (au Western Union) Este sigur!