| dreamerlainen a întrebat:

Cum v-a afectat criza financiara pana acum?

Răspuns Câştigător
| maria a răspuns:

Eu sunt afectata dinaintea inceperii crizei....criza se simte pentru oamenii obisnuiti care se lupta sa supravietuiasca de la un salariu la altu'...nu ma refer la cei care nu mai stiu ce sa faca cu banii, care merg din club in club si din croaziera in croaziera ...asa ca fruntea sus si lupta-te cu ceea ce poti schimba si fii intelept cu ceea ce nu poti, e greu dar e firesc sa mergem inainte.

12 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ma tine si mai mult in casa dacat inainte iar in fiecare luna cand se apropie ziua de pensie trec prin niste emotii groaznice, intrebandu-ma ce fac daca nu-mi mise aduce pensia? Concluzia? M-a facut din om neom...si-atat.

| canarita a răspuns:

Ideea este ca nu mai ies in cluburi ca inainte, iubitul nu-mi mai cumpara flori, e si fain ca sunt reduceri peste tot ...pacat ca nu sunt bani...

| Brigitta a răspuns:

La vara am vrut sa ma duc in Spania sa lucrez in restaurantul unei verisoare si apoi sa-mi iau masina. Acuma ciu-ciu. Nu mai e asa sigur.
La tata i-a scazut salariu cu 6 milsad
Mama lucreaza in strainatate, nu a patit nimiclaughing

| dulshe a răspuns:

Pai tata in somaj, si daca tata e in somaj iti dai si seama ca nu mai avem bani ca inaintestraight face

prfml
| prfml a răspuns:

Bravo @Maria! Trist dar adevarat.

| powergirl a răspuns:

Pe min normal ca sefii mei se gandesc numai lor sa le mearga bine ne-au taiat bonurile si asa salarul nu e colosal mai taie si bonurile mnoah asta e munca in comert x-(

| 31ea a răspuns:

Maria are dreptate si inainte eram la felcei saraci o duc greu ca bogati nu cred ca simt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine unu, multumesc lui D-zeu...chiar nu o simt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu prea o simt straight face

| tukhey23 a răspuns:

Nu pe mine ma afectat, pe cei din varf happy

| SimpleSergio a răspuns:

S-a schimbat calitatea hartiei igienice straight face

| Vyio a răspuns:

Mi-am pierdut locul de munca. Asta inseamna ca iar trebuie sa apelez la banii parintilor, ceea ce ma face sa ma simt cam ciudat. Sper sa se rezolve cat mai repede situatia asta.