| KostyCool a întrebat:

Cumpar Samsung galaxy mini sau telefon cu android!

Răspuns Câştigător
| Dyenutzaaaaaaa a răspuns:

BUNA Samsung galaxy mini este cu android adica are sistem de operare android si merge sa iti bagi jocuri e acelasi lucru cu un telefon cu android daca vrei poti sa iti iei si Samsung galaxy gio, Samsung galaxy s, Samsung galaxy s advance, Samsung galaxy ace ect si aceste telefoane care se numesc Samsung galaxy. sunt smartphone adica cu android bine poti sa iti iei si LG sau Sony Ericsson

6 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Samsung galaxy mini are android.

| Iulian03 a răspuns:

Dar si Samsung galaxy mini are android.

| petrica1111 a răspuns:

Samsung galaxy mini are android.

| Zuzazozo a răspuns:

Samsung galaxy mini este un telefon cu Android.

| Cybertron99 a răspuns:

Orange shopwinking

| firstjack13 a răspuns:

Eu zic sa iti iei un android(mai bunicel)Samsung s3 sau Samsung galaxi noute 2